Бути батьками - величезне щастя, але водночас і велика відповідальність за життя і здоров'я крихітки, її сьогодення і майбутнє. Люблячі і дбайливі батьки прагнуть подарувати малюкам щасливе дитинство з яскравими незабутніми моментами, створити комфортні умови, нагодувати смачною і корисною їжею, одягнути в найкрасивіший і найзручніший одяг. Наш магазин для тих батьків, які вимогливо і уважно вибирають дитячий одяг і в першу чергу цінують якість, комфорт і стиль.

Одяг для новонароджених та малюків до 3 років, пелюшки і пледи, аксесуари, розвиваючі іграшки для малюків - основний напрямок магазину.

За останні роки українські виробники одягу для новонароджених поліпшили якість своєї продукції і урізноманітнили асортимент, тому тепер ми можемо запропонувати одяг перевірених українських виробників - Minikin, Merry Bee,Фламінго, Bembi, Timi, MagBaby, GABBI, Coolton, Кена, Маленька Соня, Татошка, Софія, Нана. Цікаві рішення в одязі для хлопчиків і дівчаток, безпечні гіпоалергенні матеріали, яскраві кольори і симпатичний дизайн вигідно виділяють моделі цих марок.

Одяг для дітей до 3-х років піддається частому пранню, але це не впливає на зовнішній вигляд якісних боді, чоловічків, ромперiв, комплектів на виписку в пологовий будинок, суконь, костюмчиків 3в1 і 2в1, штанців, комбінезонів та інших дитячих речей, представлених в нашому магазині.

Щотижня асортимент магазину поповнюється новинками, так що не забувайте заходити до нас частіше.

Мінімальна націнка на одяг для новонароджених і малюків виробництва України і наявність представлених моделей - головні переваги магазину. Ви не переплачуєте посередникам і не нервуєте в очікуванні посилки. Ваше замовлення буде відправлене в день замовлення або максимум на наступний день.

Шопінг обійшовся в 1500 грн. і вище? Ми відправимо посилку Новою поштою в відділення БЕЗКОШТОВНО.

Для справжніх шопоголіків передбачені акційні пропозиції:

  • Накопичувальні знижки для постійних покупців;
  • Акція Останній розмір;
  • Розпродаж колекцій.

Не пропустіть можливість купити в Києві і Україні одяг для новонароджених і малюків за найкращою ціною!